V PRAZE UDEŘILA VEDRA

Nejdůležitější světové deníky se na svých titulních stranách věnují údajnému incidentu z našeho hlavního města. O minulém víkendu mělo v Praze dojít k inzultaci vycházející hollywoodské hvězdy Vedra Chlupice. Do hlavního města se již sjíždějí hercovy fanynky z celého světa. Na místě incidentu jsou zapalovány svíčky, instagrameři fotí, youtubeři streamují, aktivisté pořádají protesty, umělci performují… 

K čemu vlastně mělo dojít? Jedna z hercových fanynek se nedočkala podpisu svého miláčka, který se prý navíc nelichotivě vyjádřil k její obezitě. To fanynku ještě více rozlítilo, takže hvězdu seriálu „No socks“ udeřila. Vedro Chlupic (který má nevyhraněnou sexualitu a chce být označován středním rodem) si to prý nenechalo líbit a udeřilo také. Vyšetřování celé události však komplikují vysoké teploty, které v Praze nyní panují. 

V Praze udeřily Vedra
       Vedro Chlupic v seriálu „No Socks“

Vedro v tom není samo

Násilnickou povahu Prahy potvrdil i zpěvák Eddie Vedder, na kterého během červencového koncertu v Praze fanatické fanynky údajně taktéž zaútočily. O tomto incidentu referoval měsíčník Rocker v článku „V Praze udeřily Veddera“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *